Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode - Szeląg (1380-1382)
2-
Stan zachowania: 2-
Literatura: Kopicki 9008
Srebro, ładna, ciemna patyna.
Waga: 1,57 gram
Średnica: 20,4 mm