Andrzej Podczaski - Tom II Dawny Zabór Rosyjski

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
150 PLN

Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914 - 1924 - dawny zabór rosyjski, niezbędny katalog dla osób zbierających temat banknotów zastępczych.

Oprawa twarda, wymiary: 21,7 x 30,1 cm, format A4, 348 stron.

Wydanie Lublin-Warszawa 2005

Stan zachowania
bardzo dobry