Kolekcja LUCOW tom V - 1944 - 1955

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~70 EUR

Ciekawe opracowanie pieniądz papierowego z lat 1944 - 1955, wraz ze zdjęciami oraz stopniami rzadkości.

Wydanie Warszawa 2010, 320 stron, oprawa twarda z obwolutą, format 25 x 32 cm.

Stan zachowania
bardzo dobry