Kolekcja LUCOW tom I - 1794 - 1866

stan zachowania
bardzo dobry
cena wywoławcza
~280 EUR

Pierwsze opracowanie największego zbioru polskich pieniędzy papierowych obejmujący okres od 1794 do 1866 roku.

Ciekawa książka zawierająca ilustracje pospolitych odmian jak i rzadkich występujących niekiedy w jednym egzemplarzu, jeden z takich banknotów oferujemy na naszej 3 aukcji:

Format A4, 280 stron, oprawa twarda z obwolutą, wymiary: 25 x 32 cm.

Wydanie Warszawa 2000

Stan zachowania
bardzo dobry