NIEMCY - Bayern (D) Ludwik II - 5 marek 1876 - piękna patyna

stan zachowania
3+
cena wywoławcza
~46 EUR

Ag 900,

Stan zachowania
3+
Waga
27,54
Literatura
Jaeger 42