Srebrny medal Jan Paweł II - Warszawa - Gniezno - Częstochowa - Kraków

stan zachowania
cena wywoławcza
~11 EUR

Medal w etui, Ag 800, 7,4 g, średnica 23 mm, na dole medalu od strony medalu z herbem papieskim punce.

Medal wyprodukowany w Spółdzielni Przemysłowej Złotników i Zegarmistrzów Poznań Kwiatowa 3

Stan zachowania