Bolesław III Krzywousty (1107-1138) - denar - Biskup i rycerz - NGC AU details

stan zachowania
NGC AU details
cena wywoławcza
~233 EUR
~514 EUR
Literatura
Kopicki 42 R2

Bardzo ładny egzemplarz, pięknie wybity awers, rewers lekko niedobity, piękna patyna.

Stan zachowania
NGC AU details