POMORZE - Strzałów Straslund - brakteat XIII - XIV w.

stan zachowania
3+
cena wywoławcza
~11 EUR

Ag, 17,22 - 17,88 mm, waga 0,36 g, pęknięcie krążka w środku monety.

Stan zachowania
3+