Starodruk 1660 -Petri Ravanelli - Genewa - Bibliotheca sacra, seu thesaurus scripturae canonicae amplissimus -

stan zachowania
cena wywoławcza
~23 EUR
~76 EUR

Starodruk wydany w 1660 roku, nakładem Piotra Chouёr w Genewie.

Format 22 x 36 cm, 1404 stron.

Okładka tak jak widać na zdjęciu uszkodzona.

Stan zachowania