Medal za długoletnią służbę XX lat - Ag0,950

stan zachowania
3
cena wywoławcza
~4 EUR
~15 EUR

Medal za długoletnią służbę, na obrzeży punca Mennicy Państwowej oraz Ag0,950, bez zawieszki.

Stan zachowania
3
Waga
19,81