100 lecie rocznicy Konstytucji 3 maja 1791 roku - New York 1891

stan zachowania
4
cena wywoławcza
~7 EUR
~14 EUR

Mosiądz,sygnowany W. LANG CO, medal przewiercony.

Stan zachowania
4
Waga
14,50