Śląsk - Brzeg - talar 1658 - Trzej Bracia -

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
4 000 PLN
10 500 PLN

Talar 1658, Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki, Krystian Wołowsko-Oławski 1639-1663.

Bardzo ładnie zachowana moneta, z wyraźnymi detalami bez wad mechanicznych.

Piękna patyna, duża efektowna moneta.

Stan zachowania
2-
Średnica
44.50 mm
Waga
28,49
Literatura
F.u.S. 1769, Davenport 7731 A