Zygmunt III Waza - Gdańsk - grosz 1626 -

stan zachowania
2
cena wywoławcza
100 PLN
140 PLN

Piękna ciemna patyna, Ag.

Stan zachowania
2
Średnica
20.00 mm
Waga
1,11
Literatura
Kopicki 7476 (R)