Zygmunt III Waza - Gdańsk - grosz 1626 -

stan zachowania
2
cena wywoławcza
~23 EUR
~33 EUR

Piękna ciemna patyna, Ag.

Stan zachowania
2
Waga
1,11
Literatura
Kopicki 7476 (R)