FRANCJA - Maria Leszczyńska - żeton 1731 sygnowany DU VIVIER F

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
~11 EUR
~78 EUR
~59 EUR

Srebro, ciemna patyna.

Stan zachowania
2-
Waga
7,5