FRANCJA - Maria Leszczyńska - żeton 1731 sygnowany DU VIVIER F

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
50 PLN
330 PLN
250 PLN

Srebro, ciemna patyna.

Stan zachowania
2-
Waga
7,5