100 złotych 1986 - NH - Heidrich - autograf autora projektu - RZADKOŚĆ

stan zachowania
GDA 64 EPQ
cena wywoławcza
~2 EUR
~116 EUR
~118 EUR

Banknot z autografem i datą projektanta Andrzeja Heidrich : Heidrich 1986

Banknoty z kolekcji LUCOW sygnowane podpisem p. Andrzeja Heidricha mają stopień rzadkość R9.

Stan zachowania
GDA 64 EPQ
Literatura
Miłczak 166