August III Sas - ort 1756 - Lipsk EC - szerokie popiersie.

stan zachowania
3
cena wywoławcza
~11 EUR
~47 EUR
~47 EUR

Ładna ciemna patyna.

Stan zachowania
3
Literatura
Kahnt 689