August III Sas - ort 1756 - Lipsk EC - szerokie popiersie.

stan zachowania
3
cena wywoławcza
50 PLN
200 PLN
200 PLN

Ładna ciemna patyna.

Stan zachowania
3
Średnica
28.00 mm
Literatura
Kahnt 689