2 złote 1934 - Głowa - NGC UNC details

stan zachowania
NGC UNC details
cena wywoławcza
~2 EUR
~47 EUR
~35 EUR

Mennicza moneta, niestety po prawej stronie orła kilka rysek - stąd nota UNC details, patyna.

Stan zachowania
NGC UNC details
Literatura
Parchimowicz 110c.