2 złote 1934 - Głowa - NGC UNC details

stan zachowania
NGC UNC details
cena wywoławcza
10 PLN
200 PLN
150 PLN

Mennicza moneta, niestety po prawej stronie orła kilka rysek - stąd nota UNC details, patyna.

Stan zachowania
NGC UNC details
Średnica
22.00 mm
Literatura
Parchimowicz 110c.